Festo DGS-25-140
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Pneumatiska cylindrar Festo DGS-25-140
more Images
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Pneumatiska cylindrar
Tillverkare:
Festo
Modell:
DGS-25-140
Skick:
bra (begagnad)
Pris och plats
Fast pris plus moms
Plats:
26215 Wiefelstede, DE Tyskland
Beskrivning
Rundcylinder, pneumatisk cylinder, standardcylinder, luftcylinder, pneumatisk kolv, luftkolv
- Slaglängd: 140 mm
- Kolvdiameter: 25 mm
- Kolvstång: 10 mm