Festo DNU-32-105-PPV-A
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Mer från pneumatikzylinder Festo DNU-32-105-PPV-A
more Images
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Mer från pneumatikzylinder
Tillverkare:
Festo
Modell:
DNU-32-105-PPV-A
Skick:
begagnad
Pris och plats
Fast pris plus moms
Säljarens plats:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Beskrivning
Pneumatikcylinder, luftcylinder, pneumatikstempel, luftstempel
Gbjdog Twi Nopfx Agcjl
-Tillverkare: Festo, standardcylinder typ DNU-32-105-PPV-A
-Slaglängd: 105 mm
-Kolv: Ø 32 mm
-Kolvstång: Ø 12 mm / M10 x 1,25