Festo DNU-80-500-PPV-A
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Pneumatiska cylindrar Festo DNU-80-500-PPV-A
more Images
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Pneumatiska cylindrar
Tillverkare:
Festo
Modell:
DNU-80-500-PPV-A
Skick:
begagnad
Pris och plats
Fast pris plus moms
Säljarens plats:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Beskrivning
Pneumatikcylinder, luftcylinder, standardcylinder, klämscylinder
-Tillverkare: Festo Typ DNU-80-500-PPV-A
-Kolvdiameter: 80 mm
-Slaglängd: 500 mm
Gedpfx Agjfd Iugjcsbl
-Max. tryck: 12 bar