Festo DSNU-25-25.P.A
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Pneumatiska cylindrar Festo DSNU-25-25.P.A
more Images
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Festo DSNU-25-25.P.A
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Pneumatiska cylindrar
Tillverkare:
Festo
Modell:
DSNU-25-25.P.A
Skick:
bra (begagnad)
Pris och plats
Fast pris plus moms
Plats:
26215 Wiefelstede, DE Tyskland
Beskrivning
Pneumatikcylinder, luftcylinder, pneumatikstång, luftstång
- Slaglängd: 25 mm
- Kolvdiameter: Ø 25 mm
- Kolvstång: 10 mm (anslutning M 10 x 1,5 gänga)
- Total längd: 165 mm
- Total längd utdragen: 190 mm