SMC LEYG32MB-100B-RA6P3D
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Elektrisk drivning med styrstång SMC LEYG32MB-100B-RA6P3D
more Images
SMC LEYG32MB-100B-RA6P3D
SMC LEYG32MB-100B-RA6P3D
SMC LEYG32MB-100B-RA6P3D
SMC LEYG32MB-100B-RA6P3D
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Elektrisk drivning med styrstång
Tillverkare:
SMC
Modell:
LEYG32MB-100B-RA6P3D
Skick:
begagnad
Pris och plats
Fast pris plus moms
Säljarens plats:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Beskrivning
-Kolv: Ø 32 mm
-Slaglängd: 100 mm
-Glidstyrning
-Stegmotor
-Spindelstigning: 8 mm