Kantslipmaskin Volpato LBK 150
Slipbandshöjd: 150 mm
Slipbandets längd: 2650 mm
Mekanisk oscillation av slipbandet
Höjning/sänkning av aggregat från manöverpanel
Huvudmotor: 3 kW
Oscillationsmotor: 0,37 kW
Gjdpfxjvdpyvj Agcjbl
CE-certifikat
Utsugsanslutning: 110 mm
Annonsen har översatts automatiskt. Översättningsfel kan förekomma.
Slipbandshöjd: 150 mm
Slipbandets längd: 2650 mm
Huvudmotor: 3 kW
Oscillationsmotor: 0,37 kW
Gjdpfxjvdpyvj Agcjbl
CE-certifikat
Utsugsanslutning: 110 mm