ZHE JIANG FAF77-Y7.5KW YE2-132M-4
Tillverkningsår
Plats
Wiefelstede Tyskland
Växelmotor 0,18 kW 19 varv/min ZHE JIANG FAF77-Y7.5KW YE2-132M-4
more Images
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Växelmotor 0,18 kW 19 varv/min
Tillverkare:
ZHE JIANG
Modell:
FAF77-Y7.5KW YE2-132M-4
Tillverkningsår:
Plats:
26215 Wiefelstede, Deutschland Tyskland
Beskrivning
Växelmotor, elmotor, elväxelmotor, planväxelmotor
Gedpfx Ajp Swvnsgcsbl
-Tillverkare: ZHE JIANG, växelmotor typ BRF37-YO.18-69.33-M1-I
-Varvtal: 19 varv/min
-Motor: ZHE JIANG typ YS 6324
-Effekt: 7,5 kW / 1330 varv/min
-Axel: Ø 25 x 50 mm