Cummins KTA50-G3Cummins
KTA50-G3
Cummins KTA50-G3
Cummins
KTA50-G3
Skick
Begagnad
Plats
Apeldoorn 

Grundläggande data
Pris och plats
- Plats:
- Apeldoorn, Nederländerna

Ringa
Tekniska detaljer
Motor och växellåda
Bränsletyp:
diesel
Motortillverkare:
KTA50-G3
Erbjudandets detaljer
- Annons-ID:
- A184-93201
- Referensnummer:
- A2833
- Uppdatering:
- senast den 18.10.2026
Beskrivning
Tillverkningsår: 2021
Användningsområde: Byggindustrin
Tjänstevikt: 10 500 kg
Generatorstyrka: 1 400 kVA
Lastutrymmets mått: 512 x 201 x 233 cm
Kontakta försäljningsavdelningen för mer information.
Iiodpfxsvyn Evo Ag Rsh
Över 85 års erfarenhet inom försäljning i Nederländerna.
Ett team av experter som söker efter skräddarsydda lösningar för dina behov.
1 000 timmar eller 1 års garanti: optimal säkerhet.
Tillgängliga dygnet runt, sju dagar i veckan.
Snabb service.
Stort lager, omedelbar leverans.
Annonsen har översatts automatiskt. Översättningsfel kan förekomma.
Användningsområde: Byggindustrin
Tjänstevikt: 10 500 kg
Generatorstyrka: 1 400 kVA
Lastutrymmets mått: 512 x 201 x 233 cm
Kontakta försäljningsavdelningen för mer information.
Iiodpfxsvyn Evo Ag Rsh
Över 85 års erfarenhet inom försäljning i Nederländerna.
Ett team av experter som söker efter skräddarsydda lösningar för dina behov.
1 000 timmar eller 1 års garanti: optimal säkerhet.
Tillgängliga dygnet runt, sju dagar i veckan.
Snabb service.
Stort lager, omedelbar leverans.
Annonsen har översatts automatiskt. Översättningsfel kan förekomma.
Leverantör
Observera: Registrera dig gratis eller logga in, för att få tillgång till all information.
Registrerad sedan: 2012
50 Annonser online
Skicka förfrågan
Telefon & Fax
+31 55 20... annonser
Dessa annonser kan också vara av intresse för dig.
Lyckad
Ditt meddelande har skickats.
Småannons
Dordrecht
1 265 km
Cummins KTA50-G3 - 1375 kVA Generator - DPX-18819
CumminsKTA50-G3 - 1375 kVA Generator - DPX-18819
CumminsKTA50-G3 - 1375 kVA Generator - DPX-18819
Lyckad
Ditt meddelande har skickats.
Småannons
Dordrecht
1 265 km
Perkins 1103A-33TG1 - 50 kVA generator - DPX-19803
Perkins1103A-33TG1 - 50 kVA Generator - DPX-19803
Perkins1103A-33TG1 - 50 kVA Generator - DPX-19803
Lyckad
Ditt meddelande har skickats.
Småannons
Dordrecht
1 265 km
Cummins KTA50-G3 - 1 375 kVA Generator - DPX-18818-O
CumminsKTA50-G3 - 1.375 kVA Generator - DPX-18818-O
CumminsKTA50-G3 - 1.375 kVA Generator - DPX-18818-O
Lyckad
Ditt meddelande har skickats.
Småannons
Singapore
9 622 km
Generator
CUMMINSKTA50 G3
CUMMINSKTA50 G3
Din annons har raderats framgångsrikt
Ett fel har uppstått


























































































