M 3232 S 6X4 WITH LOGLIFT F105Z 27A & LEEBUR HO...
System för krokarm
Ginaf
VB plus moms
Tillverkningsår
2001
Skick
Begagnad
Plats
Meerkerk
Uppgifter om maskinen
- Maskinbeteckning:
- System för krokarm
- Tillverkare:
- Ginaf
- Tillverkningsår:
- 2001
- Skick:
- mycket bra (begagnad)
Pris och plats
VB plus moms
- Plats:
- Meerkerk, Nederländerna
Ringa
Tekniska detaljer
- Miltal:
- 483 500 km
- Effekt:
- 315 kW (428,28 hk)
- Första registrering:
- Bränsletyp:
- diesel
- Däcksstorlek:
- 385/65R22,5
- Axelkonfiguration:
- 6x4
- Hjulbas:
- 6 650 mm
- Bränsle:
- diesel
- Bränsletankens kapacitet:
- 430 l
- Färg:
- grön
- Förarhytt:
- sovhytt
- Växeltyp:
- mekanisk
- Antal växlar:
- 16
- Emissionsklass:
- Euro 3
- Fjädring:
- annan
- Antal säten:
- 2
- Total längd:
- 9 310 mm
- Total bredd:
- 2 530 mm