GSL German Standard Lift D040025AAV10140 T08 Hub 140 mm
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Hydraulisk cylinder GSL German Standard Lift D040025AAV10140  T08 Hub 140 mm
more Images
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Hydraulisk cylinder
Tillverkare:
GSL German Standard Lift
Modell:
D040025AAV10140 T08 Hub 140 mm
Skick:
bra (begagnad)
Pris och plats
Fast pris plus moms
Plats:
26215 Wiefelstede, DE Tyskland
Beskrivning
Hydraulcylinder, stöd cylinder, hydraulkolv, tryckstång, tippcylinder, lyftcylinder
-Tillverkare: GSL (German Standard Lift), dubbeltverkande hydraulcylinder med ventilblock
-Typ: D040025AAV10140 T08
-Slaglängd: 140 mm
-Kolvstång: Ø 25 mm
Giodpfx Abjvt Sryoyjt
-Fäste: Ø 20 mm / Hålavstånd 320 mm