HISWeld HIS16V32412 - Aktion
Fast pris plus moms
Skick
Ny
Plats
Österrike Österrike
Svetsbord HISWeld HIS16V32412 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V32412 - Aktion
HISWeld HIS16V32412 - Aktion
HISWeld HIS16V32412 - Aktion
HISWeld HIS16V32412 - Aktion
HISWeld HIS16V32412 - Aktion
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Svetsbord
Tillverkare:
HISWeld
Modell:
HIS16V32412 - Aktion
Skick:
ny
Pris och plats
Fast pris plus moms
Plats:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Österrike
Beskrivning
Skick: ny
Gbsdsyq Sr Ejpfx Agcsl
Leveranstid: ca 2–4 veckor från beställning
Arbetsområde: 2 400 x 1 200 mm
Lastkapacitet: 3 000 kg
Vikt: 482 kg
Höjd på sidovang: 200 mm
Håldiameter: 16 mm
VÅRA PREMIUM-BORDSSYSTEM MED 16 MM HÅLSYSTEM SÄTTER STANDARDEN FÖR KOMMERSIELLA OCH INDUSTRIELLA TILLÄMPNINGAR. 3D-MODELLERNA UTGÖR GRUNDEN FÖR HELA SYSTEMET, SOM KAN UTBYGGAS FRITT ÅT ALLA FEM SIDOR.
Våra bord utmärker sig tack vare den höga hårdhetsgraden med NYA CR75M+-YTBELÄGGNING, mycket hög noggrannhet på ±0,05 mm över hela bordets yta och snäva toleranser på håldiametrarna i hela hålmönstret.
3D-norm svets- och spännbord,
2400 x 1200 x 100 mm med härdande Cr75M+-beläggning
Bordssystem: 16 mm
Materialtjocklek: 12 mm
Speciell non-stick-effekt mot svetssprut tack vare ytbeläggning
inklusive bordstomme och standardbordsben
* S355J2+N med härdningsprocess Cr75M+
* Håldiameter: 16 mm, materialtjocklek: 12 mm
* Inkluderar belagd bordstomme
* Sidovang 100 mm med två rader hål och 25 mm hålavstånd
* Bordsskiva med tvåsidig finskalning och 50 x 50 mm rutnätlinje