IVECO EUROCARGO120E18
Tillverkningsår
2001
Skick
Begagnad (helt fungerande)
Plats
Brendola Italien
Lastbil med flak IVECO EUROCARGO120E18
more Images
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
IVECO EUROCARGO120E18
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Lastbil med flak
Tillverkare:
IVECO
Modell:
EUROCARGO120E18
Tillverkningsår:
2001
Skick:
begagnad
Funktionalitet:
helt fungerande
Pris och plats
Plats:
Via Einaudi, 66, 36040 Brendola - Vi, Italia Italien
Ringa
Tekniska detaljer
Miltal:
328 600 km
Bränsletyp:
diesel
Bränsle:
elektricitet
Färg:
vit
Förarhytt:
dagskåp
Emissionsklass:
euro2
Utrustning:
kran
Beskrivning
IVECO EUROCARGO 120E18
4x2 - År 2001
DIESEL / Euro 2
Km: 328 600
Manuell växellåda / Slagvolym: 5861 cc / 130 kW
Gjdpfxeyvur He Agcobl
Totalvikt: 11 500 kg
Nyttolast: 4 750 kg / Axelavstånd: 4 200 mm
Utrustning:
- Fasta flakmått: 5 550 x 2 500 mm, lastplattform höjd: 1 120 mm