Schwing G Am10Fhac 71/320 10M³ begagnade till salu (41 628)
Jestetten Betongblandarsemitrailer
SchwingG AM10FHAC 71/320 10m³
Jestetten Standard dragbil
ScaniaR580 6x4 Schwing 10m³/ MFK
Burghaun Schwing/Stetter AM 10 betongblandare 10m³ BPW lyft
Schwing/Stetter AM 10 Betonmischer 10m³ BPW Lift
Österrike Hydrauliska giljotinsaxar Swing cut
KK KletzerSchwingschnitt-Tafelschere SWC 3200 x 10 mm & CNC
Hörsching Betongblandarbilar
MAN35.480 8X4, BETONMISCHER, SCHWING STETTER 10 M³, 36 TONNEN
Geiselwind Komplett sågverk (stationärt)
EWD EstererSS 71 Schwingrahmen
Burghaun Stetter FHAC 890 71/2 betongblandare 10m³
StetterFHAC 890 71/2 Betonmischer 10m³
Günzburg Bandsåg - horisontell
MEBAEco 320 G-HSS
Miechucino Cirkelsåg BRODPOL TT5/500/320/G
BRODPOLTT5/500/320/G
Karsin Sågverkslinje BRODPOL TT5/500/320/G
BRODPOLTT5/500/320/G
Aichwald Bandsåg
CosenG-320+
Wiefelstede Elmotor 0,8 kW 2850 rpm
VEMKMR 71 G 2 Ex-geschützt
Wiefelstede Elektrisk motor 0,55/0,7 kW 1400/2840 varv per minut
VEMKMR 71 G 4-2
Wiefelstede Elektrisk motor 0,37 kW 2860 varv/min 220 V