Melcher PFC250-4350FM
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Strömadapter Melcher PFC250-4350FM
more Images
Melcher PFC250-4350FM
Melcher PFC250-4350FM
Melcher PFC250-4350FM
Melcher PFC250-4350FM
Melcher PFC250-4350FM
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Strömadapter
Tillverkare:
Melcher
Modell:
PFC250-4350FM
Skick:
begagnad
Pris och plats
Fast pris plus moms
Plats:
26215 Wiefelstede, Deutschland Tyskland
Beskrivning
Nätaggregat, likriktare, strömförsörjning, switchat nätaggregat
Godpfx Agodngwmsceit
-Typ: PFC250-4350FM
-Ingång: 85 - 250 V 50/60 Hz 5 A
-Utgång: 3,3 V 40 A, 5 V 20 A, 12 V 6 A, 12 V 3 A