Transnorm TS 1600-105 Helix
Skick
Begagnad
Plats
Krefeld Tyskland
Belt Bälte ersättning bälte Transnorm TS 1600-105 Helix
more Images
Transnorm TS 1600-105 Helix
Transnorm TS 1600-105 Helix
Transnorm TS 1600-105 Helix
Transnorm TS 1600-105 Helix
Transnorm TS 1600-105 Helix
Transnorm TS 1600-105 Helix
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Belt Bälte ersättning bälte
Tillverkare:
Transnorm
Modell:
TS 1600-105 Helix
Skick:
mycket bra (begagnad)
Pris och plats
Plats:
Keutmannstr. 261, 47800 Krefeld, Deutschland Tyskland
Referensnummer:
NGGT-1600X105
Uppdatering:
senast den 16.04.2025
Beskrivning
Egenskaper
Gbsdjd Icwhepfx Agcel
Begagnad rem från tillverkaren Transnorm
Tekniska data:
Remmens mått
Specifikationsnummer: U1009424-V0091
Nominell radie/innerradie: 600 mm
Nominell bredd: 900 mm
Nominell vinkel/stigningsvinkel: 180 grader
Remtyp: KT96
Transporthöjdsskillnad: 500 mm