Festo DNC-32-400-PPV-A
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Wiefelstede Tyskland
Pneumatisk cylinder Festo DNC-32-400-PPV-A
more Images
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Festo DNC-32-400-PPV-A
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Pneumatisk cylinder
Tillverkare:
Festo
Modell:
DNC-32-400-PPV-A
Skick:
begagnad
Pris och plats
Fast pris plus moms
Säljarens plats:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Tyskland Tyskland
Beskrivning
Pneumatikcylinder, luftcylinder, standardcylinder, klämscylinder
-Tillverkare: Festo
-Typ: DNC-32-400-PPV-A
-Kolv: Ø 32 mm
Slaglängd: 400 mm
Tryck: max. 12 bar