LDM SP.80.1.5X32Q
Tillverkningsår
Plats
Tyskland Tyskland
Bandriktmaskin LDM SP.80.1.5X32Q
more Images
LDM SP.80.1.5X32Q
LDM SP.80.1.5X32Q
LDM SP.80.1.5X32Q
LDM SP.80.1.5X32Q
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Bandriktmaskin
Tillverkare:
LDM
Modell:
SP.80.1.5X32Q
Tillverkningsår:
2001
Skick:
mycket bra (begagnad)
Pris och plats
Plats:
D - Nordrhein-Westfalen Tyskland
Beskrivning
25 rättrullare, Ø 32 mm
Gjdpjycub Hefx Agcebl
Bandbredd: max. 2.000 mm
Bandtjocklek: max. 1,5 mm