Abus Kransysteme Gm800.3200 H-202.41.6000.4E 100.20 begagnade till salu (57 723)
Düngenheim Elektrisk vajertelfer 3,2t, ny i lager
Abus KransystemeGM800.3200 H-202.41.6000.4E 100.20
Düngenheim Elektrisk vajertelfer 3,2t, höghastighet
Abus KransystemeGM1000.3200 H-323.41.6000.6E 130.20
Düngenheim Elektrisk vajertelfer 10t, ny i lager
Abus KransystemeGM3000.10000 H-202.41.10000.4E 160.20
Düngenheim Elektrisk vajertelfer 5t, höghastighet
Gondelsheim Pelarmonterad svängkran Svängkran Kättingtelfer
ABUS Kran Drehkran Schwenkkran H 5,2mTyp VS 1600Kg 1,6t L 4,7m ABUS Seilzug
Gondelsheim Pelarsvängkran Svängkran Kättingtelfer
Abus LS Kran Drehkran Hallenkran 125KGAbus Kettenzug L 4m NL 125Kg H 3m
Abus LS Kran Drehkran Hallenkran 125KGAbus Kettenzug L 3m NL 125Kg H 3m
Abus LSX Kran Drehkran Hallenkran 500KGAbus Kettenzug L 3,5m NL 500Kg H 3,25m
Abus VS Kran Drehkran Hallenkran 2tAbus Kettenzug GM NL 2000Kg L 4m H 4m
ABUS Kran Drehkran Hallenkran 2,5m 500KGLS 500Kg 0,5t L 3m H 4m GM Kettenzug
Wymysłów Elektrisk telfer ABUS 3,2 t + ABUS krokblock + kabelupprullare
Heesch 230 S70 2 x 22 m traversbana med 2 vakuumlyftar
Abus/Framatech230 S70 2 x 22m hangbaan met 2 vacuümhef
Bottrop Löpkattsvagnar / Rullgående traversvagn - 24 stycken
DEMAG / ABUS / STAHL / LIFTKETLaufkatzen / Rollfarhwerk - 24 Stück
Beesd Svängkran
Abus8 pc. Overhead crane 4T x 6.000 mm
Sneek Enbalkskranbana (5 stycken)
AbusEHB
Wymysłów Motor med växellåda ABUS 9,6 kW, K-300 1-4 med 90 Nm broms
Silnik z przekładnią ABUS 9.6 KW, K-300 1-4 z hamulcem 90 NmSilnik z przekładnią ABUS 9.6 KW, K-300 1-4 z hamulcem 90 Nm
Bottrop Underkrok / kranhake / hake - 53 st
DEMAG / ABUS / KonecranesUnterflasche / Haken 125 kg - 150 ton.
Bottrop Styrflaska / Hängmanöverdon / Tryckknapp
DEMAG / ABUS / STAHL / CONECRANESSteuerflasche / Hängetaster / Taster
Bottrop Navmotorer / Växellådor / Underramar
ABUSHubmotoren / Getriebe / Unterflaschen
Neusalza-Spremberg Svängkran
AbusSäulendrehkran VS
Gondelsheim Kranhuvuden Kran inomhus kran Kranbana Kranbana
Abus HB Kranbahn Kran 500KG 10x5m + ZubAbus ZHB HB200 500Kg + GM Kettenzug
Abus LS Kran Drehkran Hallenkran L5m 1toNL 1000Kg H3,4m Kettenzug + Dübelplatte
Tyskland Linstyrd lyftanordning Lyftkran Inomhuskran
ABUS Seilzug Hubwerk 6300KG 6,3toGM2063 H6 - HUB 6m Kran 400V 50Hz SWP
Maarheeze Enbalksupphängt traverskran 5 000 mm × 2×500 kg