Robland LZ600PRO
Fast pris plus moms
Tillverkningsår
2025
Skick
Ny
Plats
Egenhofen Tyskland
Bandsåg Robland LZ600PRO
Bandsåg Robland LZ600PRO
Bandsåg Robland LZ600PRO
Bandsåg Robland LZ600PRO
Bandsåg Robland LZ600PRO
more Images
Robland LZ600PRO
Robland LZ600PRO
Robland LZ600PRO
Robland LZ600PRO
Robland LZ600PRO
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
Bandsåg
Tillverkare:
Robland
Modell:
LZ600PRO
Tillverkningsår:
2025
Skick:
ny
Pris och plats
Fast pris plus moms
Plats:
Herrnzell 6, 82281 Egenhofen, Deutschland Tyskland
Beskrivning
Rulldiameter: 600 mm
Pelarräckvidd: 580 mm
Snittdjup: 370 mm
Vridsbart bord: ja, -0 till +20°
Bordstorlek: 810 x 580 mm
Bandhastighet: 1660 m/min
Motoreffekt: 2,2 kW / 400V
Motorbroms: ja / automatisk
Utsugsanslutning: 2 x 120 mm
Maskinlängd: 1190 mm
Maskinbredd: 800 mm
Maskinhöjd: 2063 mm