Elektrisk trehjulsgaffeltruck
Still RX50-15

VB plus moms
4 750 €
Tillverkningsår
2004
Skick
Begagnad (helt fungerande)
Plats
Münster Tyskland
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
more Images
Still RX50-15
Still RX50-15
Still RX50-15
Still RX50-15
Still RX50-15
Still RX50-15
Still RX50-15
Still RX50-15
Still RX50-15

Uppgifter om maskinen

Maskinbeteckning:
Elektrisk trehjulsgaffeltruck
Tillverkare:
Still
Modell:
RX50-15
Tillverkningsår:
2004
Skick:
begagnad
Funktionalitet:
helt fungerande
Drifttimmar:
9 417 h

Pris och plats

VB plus moms
4 750 €
uthyrning:
är möjligt
Säljarens plats:
Eulerstraße 15, 48155 Münster, Tyskland Tyskland
Ringa

Tekniska detaljer

Lastkapacitet:
1 500 kg
Lyfthöjd:
5 280 mm
Fri lyfthöjd:
1 760 mm
Bränsletyp:
elektrisk
Masttyp:
triplex
Byggnadshöjd:
2 245 mm
Gaffelbordets bredd:
980 mm
Gaffellängd:
1 200 mm
Drivtyp:
Elektro

Erbjudandets detaljer

Annons-ID:
A222-29857
Referensnummer:
01974
Uppdatering:
senast den 30.06.2026

Beskrivning

Elektrisk 3-hjuls truck
Lastcentrum: 500
ISO-klass: ISO Klass 2 = 1.000 - 2.500 kg
Masttyp: Triplex
Rjdpfx Aszhp Nbspbew
Transmission: Elektromekanisk
Skick: Klar för användning och fullt fungerande
Tekniskt skick: mycket bra
Däck fram typ: Superelastiskt
Däck fram storlek: 18x7-8
Däck bak typ: Superelastiskt
Däck bak storlek: 18x7-8
Batteri volt: 24V
Batteri Ah: 920Ah
Batteritillverkare: Still
Batterityp: PzS
Batteri tillverkningsår: 2021
Beskrivning: Utöver denna maskin erbjuder vi även fler truckar och lagerteknikutrustning. Våra maskiner är verkstads- och FEM4.004-testade. Kontakta oss gärna via e-post eller telefon. Du hittar oss även på hsr-gabelstapler. Självklart köper vi även in dina begagnade fordon, även om du inte köper något fordon hos oss. Leasing & finansiering till förmånliga villkor kan ordnas på begäran. Vi ger dig gärna professionell och utförlig rådgivning kring våra fordon.
Arbetsstrålkastare bak, arbetsstrålkastare fram, takskydd, full frilyft, säkerhetsljus, invändig backspegel, enhjulsdrift, LED, 3-hjuls, säte.

Annonsen har översatts automatiskt. Översättningsfel kan förekomma.

Leverantör

Registrerad sedan: 2023

169 Annonser online

Trustseal icon
Ringa

Skicka förfrågan

Markus 
Tyskland
Österrike
Schweiz
Förenta staterna
Förenade kungariket
Frankrike
Belgien
Spanien
Mexiko
Italien
Nederländerna
Polen
Ryska federationen
Vitryssland (Belarus)
Ukraina
Estland
Turkiet
Nya Zeeland
Irland
Tjeckien
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxemburg
Grekland
Litauen
Lettland
Island
Portugal
Brasilien
Venezuela
Argentina
Ungern
Slovakien
Rumänien
Moldavien
Slovenien
Serbien
Montenegro
Albanien
Kroatien
Bulgarien
Nordmakedonien
Bosnien och Hercegovina
Israel
Egypten
Marocko
Indien
Indonesien
Sydkorea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkrepubliken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Observera: Din förfrågan vidarebefordras till alla säljare i maskinkategorin. Detta gör att du kan få väldigt många erbjudanden.
Förfrågan kunde inte skickas. Försök igen senare.

Telefon & Fax

+49 251 9... annonser
Dessa annonser kan också vara av intresse för dig.
Småannons
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd STILL RX 50-15
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd STILL RX 50-15
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd STILL RX 50-15
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd STILL RX 50-15
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd STILL RX 50-15
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd STILL RX 50-15
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd STILL RX 50-15
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd STILL RX 50-15
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd STILL RX 50-15
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd STILL RX 50-15
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd STILL RX 50-15
more images
Tyskland Pulheim
1 257 km
Eltruck - nytt batteri - 6,8 m lyfthöjd
STILLRX 50-15
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
more images
Strzałkowo
868 km
Elektrisk trehjulsgaffeltruck
StillRX50-15
Ringa
Småannons
Gaffeltruck STILL RX50 - 15
Gaffeltruck STILL RX50 - 15
Gaffeltruck STILL RX50 - 15
Gaffeltruck STILL RX50 - 15
Gaffeltruck STILL RX50 - 15
Gaffeltruck STILL RX50 - 15
Gaffeltruck STILL RX50 - 15
Gaffeltruck STILL RX50 - 15
Gaffeltruck STILL RX50 - 15
Gaffeltruck STILL RX50 - 15
Gaffeltruck STILL RX50 - 15
more images
Tyskland Schwarzenfeld
1 264 km
Gaffeltruck
STILLRX50 - 15
Ringa
Småannons
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902 STILL RX50-15
more images
Oss
1 233 km
Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 VS-22902
STILLRX50-15
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
Elektrisk trehjulsgaffeltruck Still RX50-15
more images
Oldenburg
1 001 km
Elektrisk trehjulsgaffeltruck
StillRX50-15
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15 STILL RX50-15
more images
Oss
1 233 km
VS-22808 Elektrisk triplex gaffeltruck Still RX50-15
STILLRX50-15
Kontrollerad handlare
Ringa
Småannons
Gaffeltruck STILL Modell: RX50-15 STILL RX50-15
more images
Belgien Messancy
1 424 km
Gaffeltruck STILL Modell: RX50-15
STILLRX50-15
Ringa
Småannons
Elektrisk gaffeltruck med sideshift Still RX50-15
Elektrisk gaffeltruck med sideshift Still RX50-15
Elektrisk gaffeltruck med sideshift Still RX50-15
Elektrisk gaffeltruck med sideshift Still RX50-15
Elektrisk gaffeltruck med sideshift Still RX50-15
Elektrisk gaffeltruck med sideshift Still RX50-15
Elektrisk gaffeltruck med sideshift Still RX50-15
Elektrisk gaffeltruck med sideshift Still RX50-15
Elektrisk gaffeltruck med sideshift Still RX50-15
Elektrisk gaffeltruck med sideshift Still RX50-15
Elektrisk gaffeltruck med sideshift Still RX50-15
more images
Nederländerna Ede
1 207 km
Elektrisk gaffeltruck med sideshift
StillRX50-15
Ringa
Småannons
ELEKTRISK GAFFELTRUCK Still RX 50-15
ELEKTRISK GAFFELTRUCK Still RX 50-15
ELEKTRISK GAFFELTRUCK Still RX 50-15
ELEKTRISK GAFFELTRUCK Still RX 50-15
ELEKTRISK GAFFELTRUCK Still RX 50-15
ELEKTRISK GAFFELTRUCK Still RX 50-15
ELEKTRISK GAFFELTRUCK Still RX 50-15
ELEKTRISK GAFFELTRUCK Still RX 50-15
ELEKTRISK GAFFELTRUCK Still RX 50-15
ELEKTRISK GAFFELTRUCK Still RX 50-15
more images
Tyskland Crailsheim
1 340 km
ELEKTRISK GAFFELTRUCK
StillRX 50-15
Kontrollerad handlare
Ringa