2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
Fast pris plus moms
Skick
Begagnad
Plats
Sydkorea Sydkorea
2-axlig CNC-svarv 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
more Images
Uppgifter om maskinen
Maskinbeteckning:
2-axlig CNC-svarv
Tillverkare:
2 Axis Cnc Lathe
Modell:
DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
Skick:
nästan som ny (begagnad)
Pris och plats
Fast pris plus moms
Plats:
1595-15 Daeyeon-dong, Nam-gu, Busan, Güney Kore Sydkorea
Beskrivning
DN Solutions PUMA DNT2600L
2024 års modell – Endast 32 bearbetningstimmar (nyskick)
Gbsdpsy D E Riefx Agcel
Chuck: 12 tum
Max svarvdiameter: 460 mm
Max svarvlängd: 1078 mm
Spindelgenomgång: 81 mm
Spindelhastighet: 3 500 rpm
Huvudmotoreffekt: 26 kW
Max vridmoment: 735 Nm
X-axel rörelse: 260 mm
Z-axel rörelse: 1100 mm